Toimihenkilöt



Henri Mikkonen

TEK- ja RIL-yhdyshenkilö

skopo@pellettiry.org

Henri Mikkonen : TEK- ja RIL-yhdyshenkilö


Antti Pietiläinen

Yrityssuhdetoimihenkilö

antti.pietilainen@student.lut.fi

Antti Pietiläinen : Yrityssuhdetoimihenkilö


Olli Helppi

Tiedottaja

tiedottaja@pellettiry.org

Olli Helppi : Tiedottaja


Lotta Hepo-oja

Alumnivastaava

alumnivastaava@pellettiry.org

Lotta Hepo-oja : Alumnivastaava


Lauri Leppäkoski

Kurssipalautevastaava

kurssipalautevastaava@pellettiry.org

Lauri Leppäkoski : Kurssipalautevastaava


Sonja Merinen

Kurssipalautevastaava

kurssipalautevastaava@pellettiry.org

Sonja Merinen : Kurssipalautevastaava


Tuuli Sievä

KV-vastaava

tuuli.sieva@student.lut.fi

Tuuli Sievä : KV-vastaava


Susanna Käsnänen

Liikuntavastaava

susanna.kasnanen@student.lut.fi

Susanna Käsnänen : Liikuntavastaava


Tommi Paakkunainen

Mediavastaava

tommi.paakkunainen@student.lut.fi

Tommi Paakkunainen : Mediavastaava


Anna Pietilä

Mediavastaava

anna.pietila@student.lut.fi

Anna Pietilä : Mediavastaava


Ella Hatara

Valokuvaaja

ella.hatara@student.lut.fi

Ella Hatara : Valokuvaaja


Hanna Lento

Piika

hanna.lento@student.lut.fi

Hanna Lento : Piika


Satu Innanen

Renki

satu.innanen@student.lut.fi

Satu Innanen : Renki


Paula Autio

Haalarimerkkimestari

Paula.Autio@student.lut.fi

Paula Autio : Haalarimerkkimestari


Lauri Pulkkinen

Timpuri

lauri.pulkkinen@student.lut.fi

Lauri Pulkkinen : Timpuri