Hallitus



Minttu Valjakka

Puheenjohtaja

puheenjohtaja@pellettiry.org

Minttu Valjakka : Puheenjohtaja


Henri Mikkonen

Varapuheenjohtaja, Edunvalvontavastaava

skopo@pellettiry.org

Henri Mikkonen : Varapuheenjohtaja, Edunvalvontavastaava


Vilma Halonen

Rahastonhoitaja

Rahastonhoitaja@pellettiry.org

Vilma Halonen : Rahastonhoitaja


Mari Pirtilä

Yrityssuhdevastaava

yrityssuhdevastaava@pellettiry.org

Mari Pirtilä : Yrityssuhdevastaava


Tessa Mäkelä

Sihteeri

sihteeri@pellettiry.org

Tessa Mäkelä : Sihteeri


Vertti Vesanto

Projektivastaava

projektivastaava@pellettiry.org

Vertti Vesanto : Projektivastaava


Jenni Partti

Kursiovastaava

kursiovastaava@pellettiry.org

Jenni Partti : Kursiovastaava


Olivia Kuronen

Emäntä

ei@pellettiry.org

Olivia Kuronen : Emäntä


Joakim Pelto

Isäntä

ei@pellettiry.org

Joakim Pelto : Isäntä